WARSZTATY INDIGO

W sobotę 14 kwietnia o godzinie 12 rozpoczną się kolejne wyjątkowe warsztaty Indigo Studio pod tytułem:

„WIOSENNY PRZEGLĄD TECHNICZNY czyli badania laboratoryjne kluczem do prawidłowego funkcjonowania organizmu”.

Poprowadzi je mgr Monika Gackowska – dietetyk kliniczny i sportowy, diagnosta laboratoryjny, dietocoach, szkoleniowiec. Na spotkaniu dowiecie się jakie badania warto zrobić i dlaczego w ogóle jest to takie ważne. Monika opowie także co mogą oznaczać wyniki i co dalej z nimi począć.

 

Warsztaty dla aktywnych Klientów są bezpłatne. Dla osób spoza Indigo koszt to 50 zł (jeśli ktoś zdecyduje się po warsztatach zostać naszym Klientem, to zaliczymy wpłatę na poczet karnetu). Liczba miejsc jest ograniczona, więc spieszcie się i zapisujcie w recepcji Studio.

Więcej informacji o Monice Gackowskiej:

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy na kierunkach: dietoterapia, żywienie w sporcie oraz analityka medyczna, a także licznych kursów obejmujących żywienie w sporcie i dietocoaching. Obecnie w trakcie studiów na Functional Medicine University w Stanach. Wykładowca akademicki oraz prelegentka na konferencjach medycznych oraz żywieniowych. Monika z powodzeniem prowadzi Centrum Dietetyki Funkcjonalnej w Bydgoszczy, gdzie udziela indywidualnych konsultacji żywieniowo-diagnostycznych, opierając się na podejściu medycyny funkcjonalnej (przyczynowe, a nie skutkowe leczenie chorób) oraz evidence-based medicine. Specjalizuje się w chorobach autoimmunizacyjnych oraz metabolicznych. Ponadto prowadzi szkolenia z „Interpretacji wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka”. Pokazują one, że brak sztywnych zasad i schematów działania oraz indywidualne podejście przynoszą najlepsze efekty terapeutyczne. Autorka licznych artykułów publikowanych m.in. w fachowym magazynie „Food Forum” oraz prasie regionalnej.

Indigo Studio Pilates & More 2019