Studio

Znamy się na tym co robimy – pracujemy jako trenerzy od 15 lat i posiadamy wszelkie uprawnienia do nauczania Pilates, bodyART, deepWORK oraz fitness. Cały czas kształcimy się, rozwijamy i pogłębiamy swoją wiedzę.
Czym różnimy się od standardowych klubów fitness? Nastrojem, kameralnością, dążeniem do stworzenia stałej społeczności oraz dbaniem o rozwój i postępy  naszych klientów. Chcemy, aby powstała spora grupa zadowolonych z siebie, świadomych i aktywnych ludzi Indigo. Dołącz do nas i poczuj różnicę:)

Trafisz do nas bez problemu. Siedziba studio mieści się na Miedzyniu, przy ulicy Nakielskiej 86. Jesteśmy w pełni wyposażonym studio Pilates. Prowadzimy zajecia w grupach, mini grupach i indywidualnie. Zadbałyśmy również o odpowiedni standard wykończenia wnętrz. Chcemy, aby każdy klient czuł się u nas swobodnie i komfortowo przed, w trakcie i po treningu. Stąd wygodne kanapy i pufy, pyszna kawa, przyjemny zapach oraz WiFi.
Sale ćwiczeń są przestronne, klimatyzowane i nastrojowe. Sala do treningów grupowych jest wyposażona w lustra oraz profesjonalne nagłośnienie. Na potrzeby różnych form zajęć dysponujemy: matami, rollerami, piłkami Ovo i Heavy Ball, magic rings, flow tonic, taśmami oraz hantlami. Sala z maszynami to: 4 reformery, 5 wież (Tower System), cadillac, ladder barrel i spine corrector oraz 4 stability chair.

Szatnie i łazienki wykończyłyśmy starannie i estetycznie, z myślą o wszystkim czego oczekują aktywne kobiety i mężczyźni. Zamontowałyśmy, szersze (od standardowych) szafki ubraniowe. Dbamy o klimatyczną muzykę oraz perfekcyjną czystość.

Chcesz nas odwiedzić? Nic prostszego! Wystarczy zadzwonić i przyjść. Bez stresu, bez zobowiązań. Wszystko można obejrzeć i o wszystko można zapytać. Ćwiczyć będą z Wami Hania, Karolina, Maja, Gosia, Ania, Basia, Ala i Irina, a w recepcji przywitają Was Ania oraz Paulina. Zapraszamy serdecznie!

Indigo Studio Pilates & More 2020