Zasady rezerwacji zajęć

Chcemy, aby nasi klienci zawsze ćwiczyli w komfortowych warunkach. Dlatego sale ćwiczeń w Indigo Studio wyposażona są w profesjonalną klimatyzację oraz sprzęt, a liczba osób na zajęciach grupowych jest ograniczona do 20, a w mini grupach do 5.

STAŁA REZERWACJA ZAJĘĆ
Klienci posiadający Kartę Indigo Studio mogą zarezerwować sobie miejsce na konkretnych zajęciach grupowych, o wybranej przez siebie godzinie, na nieograniczony czas (np. 1 m-c, 3 m-ce). Rezerwacja stała jest nieodpłatna i bardzo wygodna, gdyż daje 100% pewność uczestnictwa w zajęciach. Rezerwacja na zajęcia w MINI GRUPACH jest obowiązkowa. Rezerwacji można dokonywać osobiście, telefonicznie lub poprzez system rezerwacji on-line.
W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w zajęciach w danym dniu, stała rezerwacja powinna zostać odwołana SMS-em lub poprzez system rezerwacji on-line najpóźniej na 2 godziny przed planowanym treningiem na macie lub 12 godzin przed treningiem w mini grupie. W przeciwnym wypadku nie odwołana rezerwacja zostanie pobrana automatycznie z karnetu. Pragniemy, aby stała rezerwacja zajęć przyczyniła się do stworzenia zmotywowanych i dobrze znających się grup, które będą wspólnie robiły postępy treningowe i wzajemnie się wspierały.

JEDNORAZOWA REZERWACJA ZAJĘĆ = ZAPROSZENIE NA TRENING
Jest to opcja dla przyszłych klientów, które chcieliby skorzystać z zaproszenia na jednorazowe, próbne, nieodpłatne zajęcia w Indigo Studio.
Zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach próbnych w Indigo Studio prosimy o przesłanie swojego Imienia i Nazwiska oraz numeru kontaktowego na adres mailowy: rezerwacja@indigostudio.pl  Wtedy niezwłocznie skontaktujemy się z Wami, aby ustalić dogodny termin i najbardziej odpowiednią dla klienta formę zajęć.
Przypominamy, że z możliwości próbnej wizyty w naszym Studio można skorzystać tylko jeden raz.

Jeżeli masz pytania lub nie obsługujesz poczty elektronicznej, śmiało dzwoń do Recepcji Indigo pod numer: 533 33 77 55.

Indigo Studio Pilates & More 2021