PILATES MATA

PILATES
Ta technika ćwiczeń daje wysmuklenie i wyrzeźbienie ciała. Pomaga wyszczuplić brzuch oraz zniwelować dolegliwości bólowe kręgosłupa. Wzmacnia mięśnie głębokie, które są niezbędne dla utrzymania prawidłowej postawy ciała i odciążenia kręgosłupa. Ten system ćwiczeń dba o ciało, ale także o umysł. Zajęcia przebiegają w spokojnej atmosferze, ale jednocześnie są maksymalnie skuteczne i wymagające. W Indigo te zajęcia są w 100 % wierne tradycji Pilates. Nauczamy ćwiczeń, tranzycji (połączeń między ćwiczeniami), oddychania i podstawowych wzorców ruchowych, tak jakby tego wymagał oryginalnie Joseph Pilates. Nasze instruktorki zostały wyedukowane przez z jedną najlepszych klasycznych szkół na świecie czyli PEAK PILATES.

PILATES DLA KRĘGOSŁUPA
To zajęcia prozdrowotne mające na celu regenerację i mobilizację kręgosłupa. Poprawiamy siłę mięsni lokalnych odpowiadających za stabilizację kręgosłupa oraz miednicy. Ogólnorozwojowy trening gwarantuje poprawę sprawności fizycznej oraz zmniejszenie dolegliwości bólowych. Trening o łagodnym charakterze z elementami ćwiczeń oddechowych, równoważnych, dostosowany do możliwości indywidualnych naszych klientów. Jeżeli bardzo dawno nie ćwiczyłaś/ łeś lub Twój kręgosłup już domaga się troski – są to idealne zajęcia, aby zacząć działać.
KARDIO PILATES
Trening odbywający się głównie w pozycjach stojących, w przyjemnym tempie 🙂 , optymalnym dla spalania tkanki tłuszczowej, z pełną koncentracją na oddechu i płynności ruchu. Dla kogo te zajęcia? Dla wszystkich z Was, którzy lubią się spocić, chcą ujędrnić nogi (pośladki, uda), lubią być w ruchu i kochają muzykę.

PILATES SENIOR
Zajęcia przeznaczone dla osób, które z różnych powodów potrzebują bardzo indywidualnego podejścia w treningu, szczególnej troski i uwagi czyli m.in. dla: klientów w każdym wieku cierpiących z powodu różnych schorzeń aparatu ruchu, aktywnych osób starszych, świeżo upieczonych Mam dochodzących do siebie po porodzie. Zwracamy dużą uwagę na możliwe ograniczenia ruchowe, konieczność modyfikacji pozycji ćwiczeń i maksymalną indywidualizację treningu.

Indigo Studio Pilates & More 2018